Color for Life

Poskytujeme opravy s doživotnou zárukou na lak

Celoživotná záruka na lak od STANDOXU

Spoločnosťou SERVIND SLOVAKIA s.r.o., výhradným distribútorom autolakov, bol novo uvedený na trh dimenzovaný medzinárodný záručný program – doživotná záruka na lak, ktorý svojim rozpätím prevyšuje garančné lehoty platné podľa legislatívny SR a je výrazným konkurenčným i kvalitatívnym odlišovacím znakom.

Dať viac než doživotnú záruku na lak je skrátka nemožné. V prípade uznanej reklamácie na chyby lakovacieho materiálu, uhradí Standox bez problémov všetky náklady.

Zďaleka nie každý túto možnosť poskytovania záruky Color for Life dostane, jedná sa len o vybrané prevádzky v SR, resp. ich lakovne, ktoré pracujú s predpísanými normami a zároveň podľa najmodernejších technologických požiadaviek na postupy lakovania, čo môže dať majiteľovi vozidla vnútorný pokoj, pohodu a istotu.

To je jeden z dôvodov prečo autolakovne uvítajú tento koncept, predsa aj pre celý tým autolakovne to znamená ocenenie vysokej kvality lakovania. Všetko sa nesie v duchu sloganu celého programu: „Urob dobrú prácu a povedz o nej svojim zákazníkom!“

Doživotná záruka na lak je určená vždy pre konkrétne vozidlo, ktoré nie je staršie ako 9 rokov od dátumu prvej registrácie, a raz za rok sa jeho vlastník dostaví na krátku a bezplatnú prehliadku laku. Záruka na lak môže byť samozrejme aj prenesená na nového majiteľa.

Mať lak po dlhé roky vďaka certifikovanému servisu v dobrej kondícii a všetko vrátane pravidelných prehliadok poriadne zdokumentované v Certifikáte opráv môže byť jedným z dôležitých faktorov, ktorý ovplyvní rozhodovanie prípadného záujemcu o kúpe vozidla.

Viac informácií nájdete na stránkach www.colorforlife.sk.